Covid-19 Karşıtı Etki!

Covid19_Etki.jpg

İç mekan ortamlarını dezenfekte etmek ve sağlığınızı güvence altına almak için Kn95 Ozon Jeneratörleri’ni kullanabilirsiniz. Jeneratörlerimizden salgılanan ozon gazı; bakterileri, Covid-19 da dahil olmak üzere virüsleri, küfleri ve kokuları öldüren en güçlü sterilizatörlerden biridir. Ozon jeneratörleri çalıştırıldığı alanı temizler ve salınım esnasında aynı ortamda bulunulmadığı sürece insan sağlığı için risk oluşturmaz. Ev ve iş yerlerinin dezenfekte işlemlerinde ozon jeneratörleri oldukça etkili ve bir o kadar kullanışlıdır.

Kullanım alanı sınırlı olmamakla birlikte, bakteri ve virüslere yoğun şekilde maruz kalan sektörler ozon jeneratöründen faydalanabilir. Ecza depoları, eczaneler, poliklinikler, veterinerler, diş hekimleri, kargo şirketleri, banka şubeleri başta olmak üzere ozon gazı ile hava temizleme araçlarının tercih alanı oldukça fazladır.

Ev için kullanım düşünülüyor ise; oturma odaları, banyolar, bodrum katları, dolaplar ve diğer iç mekanlar düzenli olarak temizlenmeli ve dezenfekte edilmelidir. 

Covid-19 Karşıtı Etki!

Covid-19 Mücadelesi:

Bununla birlikte, Covid-19 mücadelesi kapsamında öncelikle günlük bireysel önlemlerimizi almaya devam etmeliyiz. Sağlık Bakanlığı tarafından listelenen önerilere özen göstermek, bu salgının önlenmesinde birincil etkiye sahiptir. Bunların üzerinden kısaca geçmek gerekirse;

  • Ellerinizi en az 20 saniye boyunca sabun ve suyla sık sık yıkamalısınız. Sabun ve su yoksa, en az% 60 alkol içeren alkol bazlı bir el dezenfektanı kullanabilirsiniz.

  • Gözlerinize, burnunuza ve ağzınıza yıkanmamış ellerle dokunmayınız.

  • Sık dokunan nesneleri ve yüzeyleri dezenfekte etmelisiniz.

  • Mümkün oldukça evde kalmaya ve potansiyel risk grubundaki diğer insanlarla yakın temasta bulunmamaya özen göstermelisiniz.

Covid19_Mücadelesi.jpg