Hakkımızda

Hakkımızda.jpg

Kn95 ekibi olarak;

1979 yılında Ankara’da, otomotiv sektöründe başlayan ticaret hayatımız; 1990’dan itibaren toptan oto yedek parça satışı ile devam etmiş, Türkiye’deki perakendecilik sektörüne yön vermiştir.

Dünya ticaretinde son zamanlardaki değişimi gören, gelişmeleri yakından takip eden ar-ge ekibimiz; E-ticaret sisteminin önemini fark etmiş, bu sisteme geçişin kaçınılmaz olduğunu ön görmüştür. 2000’li yılların başında merkezini İstanbul’a taşıyan firmamız son 10 yıldır otomotiv sektöründe moda olan ve enteresan kabul edilen ürünleri E-ticaret sistemi ile piyasaya sunmaktadır.

2020 yılında pandemi ilan edilen yeni tip koronavirüs (covid-19) salgınını takip eden süreçte, kişisel temizlik alışkanlarının ve ihtiyaçlarının değiştiği günümüz koşullarında başta iç mekan ortam havasının temizliğini sağlamak için gereksinim duyulan cihazları araştıran ekibimiz Ozon Jeneratörleri ile tanışmıştır.

Ülkemiz insanları tarafından yeni yeni tanınan, ancak toplum adına oldukça yararlı olan bu cihazın üretimi, dağıtımı, satışı için ciddiyet ve sorumluluk bilinci ile başladığımız çalışmalar sonucunda Türkiye şartları için en etkili ve en kullanışlı Ozon Jeneratörü tespit edilmiştir. Kn95 ekibi olarak, dünya üzerindeki tüm hava temizleme makinesi üreticileri ile görüşüldüğünün, alınan her kararda yalnızca insan, hayvan ve toplum sağlığına dikkat edilerek tek bir ürünün özenle seçildiğini, kendimizin ve ailemizin kullanmayacağı hiçbir ürünün vitrinimizde olmadığını/olmayacağını bilmenizi isteriz.

 

Doğru, anlaşılır, kullanışlı, etkili ürün mottosu ile çıktığımız bu yolculukta aklınıza gelebilecek her türlü soruyu iletişim bölümümüzden Kn95 ekibine danışabilirsiniz. Ozon jeneratörlerimiz Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ortaya konulan yasal prosedürlere uygun biçimde üretilmektedir.

Toplum sağlığı için elimizden geleni yapmayı kendimiz için görev ediniyor, Koronavirüs dahil olmak üzere tüm salgınları birlikte yeneceğimize inanıyoruz