Nasıl Kullanılır?

Nasıl Kullanılır?

İç mekanın hacmine (büyüklüğüne) göre çalışma süresi hesaplanır. Hava temizleme cihazı üzerinden çalışacağı dakika belirlenir ve cihazın bulunduğu mekandan çıkılır. Bu noktada eğer varsa, evcil hayvanlarınızı da ozon jeneratörü ile aynı ortamda bırakmamanızı tavsiye ederiz.Saksı bitkileri için aynı durum geçerli değildir, aksine bitkileriniz için çok daha faydalı bir etki sağlayacaktır. Ozon gazı salınımı bittikten ortalama 2-3 saat sonra geri dönebilir, ortamı havalandırabilirsiniz. Görseller için Tıklayınız.

İş yerleri için

İş yerleri ise akşam kapanıştan sonra çalıştırıp, sabah da ortamı havalandırarak jeneratörü en sağlıklı şekilde kullanabilir. Vardiyalı çalışma saatleri olan, 24 saat açık olan işletmeler ise buna yönelik bir hareket planı hazırlamalıdır. Ozon gazı salınımı bittikten ortalama 2-3 saat sonra geri dönebilir, ortamı havalandırabilirsiniz.

Görseller için Tıklayınız.

Kn Otomotiv Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak 1979 yılında Ankara’da başladığımız ticaret faaliyetlerimize 1995 yılından itibaren İstanbul’da devam etmekteyiz. 40 yıllık meslek hayatımızda dürüstlüğü, daima yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız daha uzun seneler ülkemize ve müşterilerimize hizmet sağlamayı planlıyor. Firmamız bu süreçte de arızalı çıkan ürünlerimizi garanti süreci kapsamında tamir etmekten ve değiştirmekten sorumludur. Ayrıca ömür boyu teknik destek ve bakım imkanı sağlıyoruz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Sayfalar

Kullanım Alanları

Adres

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.

Yedpa Ticaret Merkezi,E Cad.

No: 90 Ataşehir - İstanbul

İletişim

+90 (545) 526 66 36

info@kn95ozon.com

© Kn95 Ozon 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.