Ağız ve Diş Sağlığı Kliniklerinde Ozon Jeneratörü Kullanımı

Ozon jeneratörleri, sağlık polikliniklerin de rahat kullanımı düşünülerek tasarlanan yeni nesil güçlü, sağlıklı dezenfektanlardır. Hastalar, hastane personelleri ve sağlık çalışanlarının tamamen steril ortamda bulunmaları, bireylerin sağlığı için oldukça önemlidir.


Ağız ve diş sağlığı kliniklerinde ozon jeneratörü kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Ağız ve diş sağlığı kliniklerinde ve muayene odalarında en önemli kural dezenfeksiyondur. Ortamın ve kullanılan aletlerin dezenfeksiyonu, yapılacak olan tıbbi müdahale kadar önemli bir etkiye sahiptir. Bu süreçte, sağlık çalışanlarının yaşadığı virüs ve mikrop gibi tehditleri en aza indirmek adına kliniklerde ve muayenehanelerde dezenfeksiyonu sağlamak oldukça önemlidir.

Diş hekimlerinin, kliniklerinde sıkça tercih ettiği Kn95 Ozon Jeneratörleri, birçok büyük hastanede de sterilizasyon ve dezenfeksiyon için kullanılmaktadır. Taşınabilir ozon jeneratörleri sayesinde tüm ortamın dezenfeksiyonu sağlanır. Ayrıca diğer dezenfeksiyon yöntemlerine göre hiçbir kalıntı bırakmaz, daha yüksek etkilidir ve gaz olması nedeniyle insan elinin dahi ulaşamadığı tüm noktalara ulaşmaktadır.


Ozon gazı ile dezenfeksiyon; hastalık bulaşma riskini en aza indirmekte ve çalıştığı süre sonucunda hiçbir kimyasal sarfiyat olmaksızın bu işlemi gerçekleştirmektedir. Hem hastalar hem hekimler hem de sağlık çalışanları için daha güvenli bir ortam sunar. Birçok alanda olduğu gibi dezenfeksiyon ve sterilizasyonda en etkili dezenfektan olduğundan hastaneler gibi hayati önem taşıyan merkezlerde ozon jeneratörleri kullanılmaktadır.


Kendi sağlığınızı, hastalarınızın ve çalışanlarınızın sağlığını riske atmamak için Ağız ve Diş Sağlığı Klinikleriniz için ozon jeneratörü kullanabilirsiniz. Kliniğinize uygun dozda kullanım için bizlerle iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.

7 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Kn Otomotiv Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak 1979 yılında Ankara’da başladığımız ticaret faaliyetlerimize 1995 yılından itibaren İstanbul’da devam etmekteyiz. 40 yıllık meslek hayatımızda dürüstlüğü, daima yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız daha uzun seneler ülkemize ve müşterilerimize hizmet sağlamayı planlıyor. Firmamız bu süreçte de arızalı çıkan ürünlerimizi garanti süreci kapsamında tamir etmekten ve değiştirmekten sorumludur. Ayrıca ömür boyu teknik destek ve bakım imkanı sağlıyoruz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Sayfalar

Kullanım Alanları

Adres

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.

Yedpa Ticaret Merkezi,E Cad.

No: 90 Ataşehir - İstanbul

İletişim

+90 (545) 526 66 36

info@kn95ozon.com

© Kn95 Ozon 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.