Anaokulu ve Kreşler için Ozon Jeneratörü Kullanımı

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın sağlıklarına kendi sağlığımızdan daha da önem veririz. Onların sağlıklı ve mutlu olması için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Çocuklarımızın becerili, bilgili davranışlara sahip eğitimli bireyler olarak yetiştirilmesi amacıyla okul öncesi eğitim almaları için gittikleri anaokulları ve kreşlerin eğitim kalitesine dikkat ettiğimi kadar, hijyen kurallarına uyup uymadıklarına da dikkat etmeliyiz. Bu eğitim alanlarının steril olması, olası bir salgın durumunda (grip vb.) çocuğunuzun sağlığını korumasına yardımcı olacak birincil etkendir.


Toplu yaşam alanlarının başlıca sorunu olduğu gibi okul öncesi eğitim alanlarının sorunu da yoğun kullanım, kişi sayısının fazlalığı nedeniyle sterilizasyon ve kötü koku problemidir. Soğuk algınlığı, grip, boğaz iltihabı, suçiçeği, kızamık, kabakulak gibi hastalıklar hava yolu ile çocuklarınıza bulaşabilir. Dolayısıyla bulunduğu ortamların hava temizliği, ortam temizliği yüksek önem taşır. Ozon jeneratörleri, hava yolu ile bulaşabilecek birçok hastalığın önüne geçebilir. Virüs-bakteri temizliğinin yanı sıra ortamdaki kötü kokuları da giderecektir.


Ozon jeneratörlerinin kreşler için kullanım alanları:

· Sınıflar

· Soyunma kabinleri

· Yemekhaneler

· Ayakkabılıklar

· Koridorlar

· Lavabo ve Tuvaletler


Ozon jeneratörleri taşınabilir ufak cihazlardır. Dilediğiniz gibi doz ayarı ve dakika ayarı yapılabilir. Kn95 olarak tavsiyemiz; eğer çocuğunuzu bir kreşe yazdıracaksanız mutlaka dezenfekte yöntemlerini öğrenmenizdir. Ancak bir ebeveyn veya kreş sahibi olmanız farketmeksizin; ozon jeneratörlerinin çocukların bulunduğu ortamda çalışmadığından emin olmalısınız. Ozon jeneratörlerinin ortamda hiçkimse yok iken çalıştırılması en doğru çalışma yöntemidir.

8 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Kn Otomotiv Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak 1979 yılında Ankara’da başladığımız ticaret faaliyetlerimize 1995 yılından itibaren İstanbul’da devam etmekteyiz. 40 yıllık meslek hayatımızda dürüstlüğü, daima yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız daha uzun seneler ülkemize ve müşterilerimize hizmet sağlamayı planlıyor. Firmamız bu süreçte de arızalı çıkan ürünlerimizi garanti süreci kapsamında tamir etmekten ve değiştirmekten sorumludur. Ayrıca ömür boyu teknik destek ve bakım imkanı sağlıyoruz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Sayfalar

Kullanım Alanları

Adres

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.

Yedpa Ticaret Merkezi,E Cad.

No: 90 Ataşehir - İstanbul

İletişim

+90 (545) 526 66 36

info@kn95ozon.com

© Kn95 Ozon 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.