Atık Su Arındırmada Ozon Jeneratörü Kullanımı

Endüstriyel tesislerin arıtma sularında;


· KOI giderimi

· Renk giderimi

· Topla canlı giderimi


için ozon gazı uygulamaları kullanılmaktadır. Biyolojik artırma veya kimyasal arıtma atık su arıtma sistemlerinde sıkça kullanılan yöntemlerin başında gelirken son yıllarda ozon jeneratörleri ile arıtma yöntemi dikkat çekmiştir. Bu jeneratörlerden yayılan ozon gazı ile atık suyun yasal standartlara uygun hale getirilmesi sağlanabilir ve birçok işletmede yapılan geri dönüşüm işlemleri ile atık su geri kazanılabilmektedir.


Atık sulardaki sağlığı tehdit eden problemleri kimyasal kalıntısı bırakmayan endüstriyel ozon jeneratörleri ile çözüme ulaştırmak mümkündür. Böylece suyun dezenfeksiyon işlemi tam olarak yapılır, renk giderimi ve KOI giderimi sağlanır, koku probleminin önüne geçilir. Ayrıca ozon jeneratörleri maddi olarak da diğer dezenfeksiyon yöntemlerinden daha ekonomiktir. Yatırım maliyetini birkaç ay içerisinde çıkardıktan sonra herhangi bir masrafı olmayacaktır. Uygulama dozları, uygulama süresi ve ozon jeneratörü modelinizi belirlemek için Kn95 Ozon Jeneratörleri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

0 görüntüleme

Kn Otomotiv Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak 1979 yılında Ankara’da başladığımız ticaret faaliyetlerimize 1995 yılından itibaren İstanbul’da devam etmekteyiz. 40 yıllık meslek hayatımızda dürüstlüğü, daima yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız daha uzun seneler ülkemize ve müşterilerimize hizmet sağlamayı planlıyor. Firmamız bu süreçte de arızalı çıkan ürünlerimizi garanti süreci kapsamında tamir etmekten ve değiştirmekten sorumludur. Ayrıca ömür boyu teknik destek ve bakım imkanı sağlıyoruz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Sayfalar

Kullanım Alanları

Adres

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.

Yedpa Ticaret Merkezi,E Cad.

No: 90 Ataşehir - İstanbul

İletişim

+90 (545) 526 66 36

info@kn95ozon.com

© Kn95 Ozon 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.