Cafe ve Restoranlar için Ozon Jeneratörü Kullanımı

Kafe ve restoranlar; arkadaşlarımızla görüştüğümüz, iş toplantıları yaptığımız, ailece yemeğe çıktığımız, özellikle metropol merkezlerinde ve büyük alışveriş merkezlerinde çokça rağbet gören yeme-içme merkezleridir. Gerek kalabalık olması, gerek yiyecek-içecek tüketilmesi sebebiyle hijyen kurallarının tamamına eksiksiz uyulması kafe ve restoranlar için zorunludur. Kapalı alanlarda sigara içme yasağının uygulanması koku sıkıntısı neredeyse sıfıra inmiş olsa da ozon gazının hijyen ile ilgili uygulama alanları fazladır ve gereklidir.


Restoranlar ve kafelerde ozon jeneratörlerinin kullanım alanları;

· Ortak alanların

· Mutfak

· Mutfak araç-gereçleri

· Meyve-Sebzeler

· Soğuk besin depoları

· Tuvaletler

olarak sıralanabilir. Bunlar ve benzeri birçok noktada ozon gazının uygulanması mümkündür.


Covid-19 salgını sonrası oturan toplumsal hijyen bilinci, yaşantımızı etkilemeye devam edecektir. Bu bilince sahip insanlar bulunduğu ortamın virüs ve bakteriler açısından güvenilir bir mekan olmasını isteyeceklerdir. Geleneksel temizlik yöntemlerinin başa çıkamadığı veya insan eliyle ulaşılamayan tüm noktalara ozon gazı temas edebilir. Ozon gazı geleneksel kimyasal metotlara oranla çok daha güvenli bir dezenfektan olduğuı için ürüne, insana ya da ekipmana zarar vermeyecek, kimyasal kalıntı bırakmayacaktır. Kimyasal sterilizasyon maliyetini düşürerek işletme sahiplerinin bütçesini de koruyacaktır.

6 görüntüleme

Kn Otomotiv Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak 1979 yılında Ankara’da başladığımız ticaret faaliyetlerimize 1995 yılından itibaren İstanbul’da devam etmekteyiz. 40 yıllık meslek hayatımızda dürüstlüğü, daima yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız daha uzun seneler ülkemize ve müşterilerimize hizmet sağlamayı planlıyor. Firmamız bu süreçte de arızalı çıkan ürünlerimizi garanti süreci kapsamında tamir etmekten ve değiştirmekten sorumludur. Ayrıca ömür boyu teknik destek ve bakım imkanı sağlıyoruz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Sayfalar

Kullanım Alanları

Adres

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.

Yedpa Ticaret Merkezi,E Cad.

No: 90 Ataşehir - İstanbul

İletişim

+90 (545) 526 66 36

info@kn95ozon.com

© Kn95 Ozon 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.