Endüstriyel Mutfaklarda Ozon Jeneratörü Kullanımı

Endüstriyel mutfaklarda ozon jeneratörleri olmazsa olmaz dezenfektan olarak başı çekmelidir. Bu mutfakların çok yoğun kullanımı, yiyecek çeşitliliği, çalışan sayısı fazlalığı ve yeterli hava sirkülasyonu olamaması ozon jeneratörlerini zorunlu kılmıştır. Havalandırma sorunu kaynaklı koku ve dezenfeksiyon sorunları oluşur. Bu kokular bir süre sonra kalıtsal hale gelip mutfağın hijyenini ve doğal kokusunu tehdit etmektedir. Ozon jeneratörleri ile bu kokuların ve bakterilerin önüne geçilebilir.


Endüstriyel mutfaklarda sıkça karşılaşılan koku ve hijyen ile ilgili problemleri kimyasal kalıntısı bırakmayan taşınabilir ozon jeneratörleri çözüme ulaştırabilirsiniz. Böylece mutfağın hijyeni sürekli hale gelecektir.


Ayrıca bakteri ve virüsleri engelleyen ozon jeneratörleri, bakterilerin üremesini engelleyerek mutfak gereçlerini dezenfekte edecek, mutfakta depolanan besinlerin raf ömrünü uzatacak, çalışan personelin hastalık aktarma riskini azaltacaktır.


Buna ek olarak ozon jeneratörleri birkaç ay içerisinde yatırım maliyetini karşılayıp son kullanıcı için başka herhangi bir masraf çıkarmayacağı için, ekonomik olarak ta diğer dezenfeksiyon yöntemlerinin önüne geçilmiş olur.


Endüstriyel mutfakların baca temizliğinde de ozon gazı kullanılabilir. Bu şekilde hem baca temizliği, hem de koku giderimi sağlanmaktadır. Uygulama dozları, uygulama süresi ve ozon jeneratörü modelinizi belirlemek için Kn95 Ozon Jeneratörleri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

3 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Kn Otomotiv Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak 1979 yılında Ankara’da başladığımız ticaret faaliyetlerimize 1995 yılından itibaren İstanbul’da devam etmekteyiz. 40 yıllık meslek hayatımızda dürüstlüğü, daima yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız daha uzun seneler ülkemize ve müşterilerimize hizmet sağlamayı planlıyor. Firmamız bu süreçte de arızalı çıkan ürünlerimizi garanti süreci kapsamında tamir etmekten ve değiştirmekten sorumludur. Ayrıca ömür boyu teknik destek ve bakım imkanı sağlıyoruz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Sayfalar

Kullanım Alanları

Adres

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.

Yedpa Ticaret Merkezi,E Cad.

No: 90 Ataşehir - İstanbul

İletişim

+90 (545) 526 66 36

info@kn95ozon.com

© Kn95 Ozon 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.