Güzellik Merkezlerinde Ozon Jeneratörü Kullanımı

Covid-19 nedeniyle ilan edilen pandemi süresince ve sonrasında insanların toplu olarak bulunduğu alanlarına bakış açımız ve davranış alışkanlıklarımız değişkenlikler gösterdi. Özellikle sosyal mesafe, uymaya çalıştığımız kurallar ve değişen davranış alışkanlıklarımızın en başında gelmekte. Birçok kişinin günlük olarak ziyaret ettiği güzellik salonu gibi kapalı alanlardaki kişisel tedbirimiz nasıl olmalı, güzellik salonları nasıl tedbirler almalı?


Koronavirüsü bir kenara bıraktığımızda dahi birçok kişinin ziyaret ettiği ve birçok ürünün ortak kullanıldığı güzellik salonları, bakterilerin oluşması ve üremesi için oldukça uygun ortamlardır. Bu ortamlara gün içinde periyodik olarak sterilizasyon işlemi uygulanmalıdır. Küçük ürünler de kullanıldığı ve bu noktalara insan eli ulaşamayacağı için de ozon jeneratörleri tercih edilmelidir.

Ozon gazı dezenfeksiyonu hastalık bulaşma riskini en aza indirir, çalıştığı süre sonucunda hiçbir kimyasal sarfiyat olmaksızın bu işlemi gerçekleştirir ve hem güzellik uzmanları hem de ziyaretçiler için daha güvenli ve sağlıklı bir ortam sunar. Ozon jeneratörleri, birçok alanda olduğu gibi dezenfeksiyon ve sterilizasyonda en etkili dezenfektan olduğu için güzellik merkezlerinde de kullanılmaktadır.


Bakterileri ve koronavirüs dahil olmak üzere virüsleri öldüren bu cihazın güzellik merkezlerinde kullanılması, ortam havası ve o havaya temas eden nesneler için oldukça önemlidir. Ozon sterilizasyonu sonrasında, ozon gazının oksidasyonu nedeniyle ortamdaki virüs ve bakteriler %99.97 oranında zarar görür.


Taşınabilir KN95 Ozon Jeneratörleri ile bu dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirilebilir, ortamdaki tüm virüs ve bakterilerin önüne geçilebilir. Kn95 Ozon Jeneratörleri ekibine danışarak, güzellik merkeziniz için bir periyot belirleyebilirsiniz. Merkezinizin içini akşam müşteri yok iken sterilize edebilirsiniz. Uygun dozlar için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

5 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Kn Otomotiv Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak 1979 yılında Ankara’da başladığımız ticaret faaliyetlerimize 1995 yılından itibaren İstanbul’da devam etmekteyiz. 40 yıllık meslek hayatımızda dürüstlüğü, daima yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız daha uzun seneler ülkemize ve müşterilerimize hizmet sağlamayı planlıyor. Firmamız bu süreçte de arızalı çıkan ürünlerimizi garanti süreci kapsamında tamir etmekten ve değiştirmekten sorumludur. Ayrıca ömür boyu teknik destek ve bakım imkanı sağlıyoruz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Sayfalar

Kullanım Alanları

Adres

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.

Yedpa Ticaret Merkezi,E Cad.

No: 90 Ataşehir - İstanbul

İletişim

+90 (545) 526 66 36

info@kn95ozon.com

© Kn95 Ozon 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.