İç Mekan Ortamınızın Havasını Temizleyin!

Ozon jeneratörleri, son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz hava temizleme ürünleridir. Aslında bu ürünler, hayatımıza son zamanlarda girmiş ürünler değildir. Ozon jeneratörleri, havayı ve hava akışını temizleyen, daha sağlıklı bir hale getiren teknolojik cihazlardır.


Bizler farkında olmasak da, hayatımızın birçok alanında ozon jeneratörleri kullanılmaktadır. Trenlerde, metrolarda, uçaklarda hava akışını temizlemeye en büyük yardımcılar ozon jeneratörleridir. Kapalı alanlarda ve insan sirkülasyonun yoğun olduğu alanlarda havayı alışılmış klasik havalandırma cihazlarıyla temizlemek pek de mümkün değildir.

Ozon jeneratörlerinin sadece insan yoğunluğunun olduğu yerlerde kullanıldığını düşünmemek gerekir. Gündüzleri dışarıda olduğumuz zamanlarda akşam eve döndüğümüzde mikropları ve virüsleri yaşam alanımıza taşıyor olabiliriz. Ozon jeneratörleri kapalı ortamlarda çalıştırıldığında alandaki bakteri, virüs, küf mantarları, miteları yok etme özelliğine sahip cihazlardır. Dünyanın gündeminde bulunan yeni tip koronavirüs de dahil olmak üzere bütün bakteri ve virüsleri yok etme özelliğine sahiptirler. Ülkemizde de yeniden pik noktasına ulaşmış olan koronavirüse karşı yaşam alanımızı korumak için yapacağımız en önemli eylemlerden biri ozon jeneratörü edinerek yaşam alanımızı bu tür virüslerden korumak ve sağlıklı bir yaşam alanı yaratmak olacaktır.


Kn95 Ozon jeneratörlerini ofislerinizde, iş yerlerinizde, kliniğinizde, evinizde yani tüm yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Hava akışının bütünüyle temizlenmesini sağlayan Kn95 Ozon Jeneratörü, kimyasal kalıntı bırakmayan bir icat olması nedeniyle iç mekanlarda da kullanılabilmektedir. Ozon gazı bilinen kimyasal metotlara oranla çok daha güvenli bir dezenfektan olduğu için hiçbir ürüne ya da ekipmana zarar vermemektedir. Kn95 Ozon Jeneratörünü yaşam alanınızı daha sağlıklı hale getirmek için tercih edebilir, sorularınızı Instagram (@kn95ozon) üzerinden bizlere yöneltebilirsiniz.

4 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör