Oteller için Ozon Jeneratörü Kullanımı

Otel odaları ortak kullanım alanları olarak nitelendirilebilir. Kullanım sıklığı ve insan çeşitliliği göz önüne alındığında bazı dış etken faktörler sebebiyle veya hava yolu ile insan sağlığını tehdit eden mikro-organizmaların, otel odalarında bulunma ihtimali oldukça fazladır. Bu dış etkenlerin kaynağı klima vb. havalandırma cihazları ise, mikro-bakteriyel salınım kronik hale gelebilir. Dolayısıyla mikro bakteriyel sterilizasyonu iyi yapılmamış odalar, oteller ve misafirleri için başlıca hijyen sorunu yaratır. Bu sağlık risklerini azaltmak için tüm virüs ve bakterileri öldürme potansiyeline sahip olan ozon jeneratörleri kullanılmalıdır.

Misafirlerin sigara kullanımı, yatağa-ortama sinen ter ve ten kokusu, deodorant ve parfüm gibi kokular otel odalarının taze kokusunu bozmakla kalmaz, bakteri üremesi için gerekli ortamı da oluşturur. Bir sonraki konaklayıcı için bu durum oldukça problem yaratır. Tüm kötü kokuların önüne ozon gazı ile geçilebilmektedir.


Otel odalarında yaşanan bu sıkıntıları Kn95 taşınabilir ozon jeneratörleri ile gidermek hatta kalıcı olarak çözüm yaratmak mümkündür. Temizlik işlemlerinde kullanılan geleneksel dezenfekte yöntemleri hem yetersiz kalabilir, hem de insan sağlığını etkileyecek kimyasal kalıntı bırakabilir.


Aynı zamanda ilk paragrafta belirttiğimiz üzere hava sirkülasyonunu sağlayan araçların dezenfeksiyonu kronik problemlerin giderilmesi açısından önemlidir. Ozon jeneratörleri ile klimalar ve havalandırmaların dezenfeksiyonunu sağlamak mümkündür. Kronik ve bulaşıcı hastalıkların önüne geçmede yardımcı olduğu gibi, ortamdaki oksijen oranını yükseltmesiyle daha yaşanabilir bir ortam alanı sağlamaktadır.

12 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Kn Otomotiv Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak 1979 yılında Ankara’da başladığımız ticaret faaliyetlerimize 1995 yılından itibaren İstanbul’da devam etmekteyiz. 40 yıllık meslek hayatımızda dürüstlüğü, daima yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız daha uzun seneler ülkemize ve müşterilerimize hizmet sağlamayı planlıyor. Firmamız bu süreçte de arızalı çıkan ürünlerimizi garanti süreci kapsamında tamir etmekten ve değiştirmekten sorumludur. Ayrıca ömür boyu teknik destek ve bakım imkanı sağlıyoruz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Sayfalar

Kullanım Alanları

Adres

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.

Yedpa Ticaret Merkezi,E Cad.

No: 90 Ataşehir - İstanbul

İletişim

+90 (545) 526 66 36

info@kn95ozon.com

© Kn95 Ozon 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.