Ozon Jeneratörleri Hayatımızda!

Ozon jeneratörleri, son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz ürünlerdir. Aslında bu ürünler, hayatımıza son zamanlarda girmiş ürünler değildir. Ozon jeneratörleri, havayı ve hava akışını temizleyen, daha sağlıklı bir hale getiren teknolojik cihazlardır.


Bizler farkında olmasak da, hayatımızın her alanında ozon jeneratörleri kullanılmaktadır. Trenlerde, metrolarda, uçaklarda hava akışını temizlemeye en büyük yardımcılardır. Kapalı alanlarda ve insan sirkülasyonun çok olduğu alanlarda havayı klasik havalandırma cihazlarıyla temizlemek pek de mümkün değildir.

Ozon jeneratörleri kapalı ortamlarda çalıştırıldığında alandaki bakteri, virüs, küf mantarları, miteları yok etme özelliğine sahip cihazlardır. Gündemimizde bulunan yeni tip koronavirüs de dahil olmak üzere bütün bakteri ve virüsleri yok etme özelliğine sahiptirler. Sektörde en etkili hava temizleme aracı olan bu jeneratörlerin kullanım alanları da oldukça fazladır.


Kn95 Ozon jeneratörlerini ofislerinizde, iş yerlerinizde, kliniğinizde, evinizde ve aklınıza gelebilecek tüm yaşam alanlarında kullanabilirsiniz. Hava akışının bütünüyle temizlenmesini sağlayan Kn95 Ozon Jeneratörü, geleneksel temizlik yöntemlerinin başa çıkamadığı veya insan eliyle ulaşılamayan tüm noktalara temas edebilir. Ozon gazı bilinen kimyasal metotlara oranla çok daha güvenli bir dezenfektan olduğu için hiçbir ürüne ya da ekipmana zarar vermemekte ve kimyasal kalıntı bırakmamaktadır. Kn95 Ozon Jeneratörünü, yaşam alanınızı daha sağlıklı hale getirmek için tercih edebilir, sorularınızı Instagram (@kn95ozon) üzerinden bizlere yöneltebilirsiniz.

9 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör