Spor Salonları için Ozon Jeneratörü Kullanımı

Covid-19 süresince ve sonrasında toplu yaşam alanlarına bakış açımız, toplu yaşam alanlarındaki davranış alışkanlıklarımız değişkenlik gösterdi. Sosyal mesafe başta olmak üzere uymaya çalıştığımız kurallar bu değişen davranış alışkanlıklarımızın başında gelmekte. Peki spor salonu gibi toplu yaşam alanlarına bakış açımız nasıl olmalı? Hijyen konusunda güvenebilir miyiz?


Yeni tip koronavirüsü bir kenara bıraktığımızda dahi birçok spor salonunda, ve soyunma kabinlerinde; ter kokusu, ayak kokusu gibi insan vücudundan kaynaklı olusan kokular rahatsızlık vermektedir. Aynı zamanda bu tür ortamlar bakterilerin oluşması ve üremesi için çok uygun ortamlardır. Dolayısıyla spor salonlarında gün içinde periyodik olarak sterilizasyon işlemi uygulanmalıdır.Bu durum ile ilgili koku gidericiler kullanılmakta ve ter kokusu ile karıştığında ortaya daha kötü kokular çıkabilmektedir. Aynı zamanda koku baskılayıcılar kimyasal oldugundan dolayı astım hastası, solunum yolları enfeksiyonu, faranjit gibi hastalıkları olan insanların daha çok rahatsız oldukları gözlenmektedir.


Taşınabilir ozon jeneratörleri ile bu dezenfeksiyon işlemleri gerçekleştirilebilir, ortamdaki tüm kokuların önüne geçilebilir. Kn95 Ozon Jeneratörleri ekibine danışarak spor salonunuz için bir periyot belirleyebilirsiniz. Salon içini akşam müşteri yok iken sterilize edebilir, soyunma odalarını ise gün içinde 15’er dakikalık birkaç periyot ile sterilize edebilirsiniz. Uygun dozlar için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

14 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör