Veterinerler için Ozon Jeneratörü Kullanımı

En son güncellendiği tarih: 8 Haz 2020

Ozon jeneratörleri veterinerler tarafından sterilizasyon işlemlerinde en çok tercih edilen dezenfektan olmuştur. Hastane ve muayenehanelerde olduğu gibi veterinerler için de en önemli kural dezenfeksiyondur. Can dostlarımızın ve veterinerlerimizin sağlığı, ortamın ve kullanılan aletlerin dezenfeksiyonu ile doğru orantılıdır. Veterinerlerdeki strerilizasyon işlemi, yapılacak olan tıbbi müdahale kadar önemli bir etkiye sahiptir.


Muayene odalarında taşınabilir ozon jeneratörleri ile uygulanabilen ozon gazı ile tüm ortamın dezenfeksiyonu sağlanabilir. Diğer dezenfeksiyon yöntemlerine göre hiçbir kalıntı bırakmaz, daha yüksek etkilidir ve gaz olması nedeniyle tüm noktalara ulaşmaktadır.Ozon gazı ile dezenfeksiyon; hastalık bulaşma riskini en aza indirir, çalıştığı süre sonucunda hiçbir kimyasal atık yaratmaksızın bu işlemi gerçekleştirir ve hem hastalar hem hastane çalışanları için daha güvenli bir ortam sunar. Birçok alanda olduğu gibi dezenfeksiyon ve sterilizasyonda en etkili dezenfektan olduğundan hastaneler gibi hayati önem taşıyan merkezlerde ozon jeneratörleri kullanılmaktadır.


Ozon gazı, hiçbir canlının sağlığını tehdit etmez. Ancak jeneratörlerden yapılan salınım sırasında aynı ortamda insan veya hayvan bulunması sağlıklı değildir. Dolayısıyla bu uygulamalar için bir çalıştırılma planı yapılmalı, o plana periyodik olarak uyulmalıdır. Uygulama dozları, uygulama süresi ve ozon jeneratörü modeli gibi teknik konuları belirlemek için Kn95 Ozon Jeneratörleri ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

7 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Kn Otomotiv Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak 1979 yılında Ankara’da başladığımız ticaret faaliyetlerimize 1995 yılından itibaren İstanbul’da devam etmekteyiz. 40 yıllık meslek hayatımızda dürüstlüğü, daima yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız daha uzun seneler ülkemize ve müşterilerimize hizmet sağlamayı planlıyor. Firmamız bu süreçte de arızalı çıkan ürünlerimizi garanti süreci kapsamında tamir etmekten ve değiştirmekten sorumludur. Ayrıca ömür boyu teknik destek ve bakım imkanı sağlıyoruz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Sayfalar

Kullanım Alanları

Adres

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.

Yedpa Ticaret Merkezi,E Cad.

No: 90 Ataşehir - İstanbul

İletişim

+90 (545) 526 66 36

info@kn95ozon.com

© Kn95 Ozon 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.