Yaşlı Bakım Evlerinde Ozon Jeneratörü Kullanımı

Ozon jeneratörleri, yaşlı bakım evlerinde de rahat kullanımı düşünülerek tasarlanan yeni nesil güçlü, taşınabilir ve sağlıklı dezenfektan makineleridir. Bakım evlerinde yaşayan kişiler ve bakım evi çalışanlarının ozon gazı ile dezenfekte edilmiş tamamen steril ortamda bulunmaları, sağlıkları için fazlasıyla önem taşır.


Yaşlı bakım evlerinin tercihi olan KN95 Ozon jeneratörü, birçok hastanede de sterilizasyon için kullanılmaktadır. KN95 Ozon Jeneratörü, insan elinin dahi ulaşamadığı yerlere gaz yapısı sayesinde ulaşması ile tüm ortamın dezenfeksiyonu sağlar. Ardında kimyasal kalıntı bırakmaması nedeniyle diğer dezenfeksiyon yöntemlerine göre çok daha sağlıklı ve çok daha yüksek etkilidir.

Mikrop ve virüs karşıtı dezenfektan cihazı KN95 Ozon Jeneratörü ile dezenfeksiyon; hastalık bulaşma riskini en aza indirir, hiçbir kimyasal kalıntı bırakmadan işlemini gerçekleştirir ve hem yaşlılar hem de yaşlı bakım evinde çalışan bireyler için daha sağlıklı bir ortam sunar.


Bakterileri, mikropları ve virüsleri ortadan kaldıran bu cihazın yaşlı bakım evlerinde bulunması ve uygulanması, özellikle ortamdaki hava ve o hava ile temas eden nesneler için oldukça önemlidir. KN95 Ozon Jeneratörü sağlığı olumsuz etkileyen zararlı maddeler içermez ve ortamdaki zararlı hücreleri yok ederek kişilerin sağlığını korur.

4 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Kn Otomotiv Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak 1979 yılında Ankara’da başladığımız ticaret faaliyetlerimize 1995 yılından itibaren İstanbul’da devam etmekteyiz. 40 yıllık meslek hayatımızda dürüstlüğü, daima yenilikçiliği ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız daha uzun seneler ülkemize ve müşterilerimize hizmet sağlamayı planlıyor. Firmamız bu süreçte de arızalı çıkan ürünlerimizi garanti süreci kapsamında tamir etmekten ve değiştirmekten sorumludur. Ayrıca ömür boyu teknik destek ve bakım imkanı sağlıyoruz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube

Sayfalar

Kullanım Alanları

Adres

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.

Yedpa Ticaret Merkezi,E Cad.

No: 90 Ataşehir - İstanbul

İletişim

+90 (545) 526 66 36

info@kn95ozon.com

© Kn95 Ozon 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.