Yaşlı Bakım Evlerinde Ozon Jeneratörü Kullanımı

Ozon jeneratörleri, yaşlı bakım evlerinde de rahat kullanımı düşünülerek tasarlanan yeni nesil güçlü, taşınabilir ve sağlıklı dezenfektan makineleridir. Bakım evlerinde yaşayan kişiler ve bakım evi çalışanlarının ozon gazı ile dezenfekte edilmiş tamamen steril ortamda bulunmaları, sağlıkları için fazlasıyla önem taşır.


Yaşlı bakım evlerinin tercihi olan KN95 Ozon jeneratörü, birçok hastanede de sterilizasyon için kullanılmaktadır. KN95 Ozon Jeneratörü, insan elinin dahi ulaşamadığı yerlere gaz yapısı sayesinde ulaşması ile tüm ortamın dezenfeksiyonu sağlar. Ardında kimyasal kalıntı bırakmaması nedeniyle diğer dezenfeksiyon yöntemlerine göre çok daha sağlıklı ve çok daha yüksek etkilidir.

Mikrop ve virüs karşıtı dezenfektan cihazı KN95 Ozon Jeneratörü ile dezenfeksiyon; hastalık bulaşma riskini en aza indirir, hiçbir kimyasal kalıntı bırakmadan işlemini gerçekleştirir ve hem yaşlılar hem de yaşlı bakım evinde çalışan bireyler için daha sağlıklı bir ortam sunar.


Bakterileri, mikropları ve virüsleri ortadan kaldıran bu cihazın yaşlı bakım evlerinde bulunması ve uygulanması, özellikle ortamdaki hava ve o hava ile temas eden nesneler için oldukça önemlidir. KN95 Ozon Jeneratörü sağlığı olumsuz etkileyen zararlı maddeler içermez ve ortamdaki zararlı hücreleri yok ederek kişilerin sağlığını korur.

8 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör